Igen, ez egy jó választás ha rendszeresen csomagot ad fel, és futárszolgálattal dolgozik. Nem kellenek az alternatív megoldások, az okmánytasak egy jól bevált termék melyet a fél ország használja.
Az évek folyamán ha visszaemlékszik biztosan volt olyan, hogy rendelt valamit a neten, kiszállította a futárszolgálat a csomagot, de nem találta a számlát. Hol van? A dobozban valahol, vagy a termékek között, vagy a csomagoló doboz oldalán. Sehol nincs. Az ehhez hasonló félreértések elkerülése végett érdemes használni okmánytasakot.
Milyen egyszerű is az okmánytasakkal csomagot küldeni a megrendelőnek!
1. Be van csomagolva a rendelt áru
2. Belehelyezzük a számlát vagy rendelési kísérőt a tasakba
3. Lehúzzuk a csomagkísérő hátoldaláról a linert, és feltapasszuk a becsomagolt árura
4. Lehúzzuk a zárófülnél is a linert és rásimítjuk a csomagra az okmánytasakot.
5. Erre fel tudjuk ragasztani a futárszolgálat címkéjét
Így már teljesen egyértelmű a címzett számára, hogy mi van az átlátszó okmánytasakban.
Na de a cikk címe a C5 okmánytasakot fényezte, akkor már írunk róla néhány szót. Ugye a hagyományos A4-es papírra szoktuk a kereskedelemben nyomtatni a hivatalos, és fontos információkat. Az A4-es méret félbe hajtva lesz A5-ös. Ezért a C5 méretű okmánytasak a legnépszerűbb. Gyors, félbe hajta mutatja a kellő információt, és olcsóbb mint a C4-es verzió.
Másik nyomós érv ami a C5 okmánytasak mellett szól, az ha A5 méretű szóróanyagot szeretnénk az ügyfélnek küldeni, az is kényelmesen belehelyezhető.
Ha már használt csomagkísérő tasakot akkor itt éri el a C5-ös verzióját.